Agencja celna

Szanowni Państwo


Serdecznie witamy na stronie firmowej Agencji Celnej AGCEL Sp. z o.o.
Agencja istnieje od 31.03.1993r. kiedy to otrzymaliśmy z Głównego Urzędu Ceł zezwolenie Nr 109 na prowadzenie działalności usługowej jako agencja celna.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z administracją celną, firmami krajowymi i zagranicznymi oraz klientami indywidualnymi, pozwala nam elastycznie dopasowywać się do oczekiwać i potrzeb naszych klientów. Istotnym dla nas celem jest zapewnienie nie tylko usługi satysfakcjonującej klienta pod względem jakościowym, ale rónież i ekonomicznym. Klientom naszym oferujemy korzystne i konkurencyjne warunki współpracy dając mu prawo do indywidualnego negocjowania zasad współpracy. Będąc firmą nowoczesną staramy się działać według wymogów współczesnego rynku oferując Państwu coraz to szerszy zakres usług do czego przyczyniło się również udzielone nam zaufanie administracji celnych uzyskując status upoważnionego przedsiębiorcy AEO popartego świadectwem AEO (uproszczenia celne, bezpieczeństwo i ochrona) nr PL AEOF 340000100001.

Naszym atutem jest umiejscowienie biura agencji w budynku gdzie ma siedzibę Oddział Celny, co niewątpliwie ułatwia i skraca czas dokonywanych odpraw celnych.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.